Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Tetra extrakt je čistý rastlinný výťažok vyrobený špeciálnou metódou pri relatívne nízkej teplote do 40°C. Jedná sa o technologicky náročný postup extrakcie, pri ktorom používame potravinársky a ekologicky prívetivé rozpúšťadlo. Výsledkom sú full-spektrum extrakty vo forme kvapaliny až pasty, ktoré obsahujú plné spektrum účinných látok v takom zložení, v akom ich nadizajnovala sama príroda.

Kvapky sú veľmi silné a na použitie pod jazyk postačia 1-3 kvapky. Deti zvládnu túto liečbu aplikáciou na lyžičku medu a podržaním v ústach.

Tetraperle sú guličky z brezového cukru s obsahom tetra-extraktov, vďaka ktorým môžete v bezpečnej forme zažiť silu čistých rastlinných extraktov na svojom jazyku. Sú skvelou náhradou za žuvačky, ústne spreje, či iné produkty pre udržanie zdravia zubov a ústnej dutiny s presahom do aromaterapeutickej kvality.

Tetra medy sú kvetové medy s obsahom tetra extraktov, z ktorých si veľmi jednoduchým spôsobom vytvoríte chutný zázvorový nápoj, bylinkový čaj, či osviežujúci letný drink.