Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

Viete, čo je 10% účet? Chcete ochrániť hodnotu svojich našetrených peňazí? Alebo chcete šetriť pre seba na dôchodok či deťom do budúcna?

Už aj v médiách bola zverejnená informácia o inflácií. Bankovky už dávno nie sú kryté zlatom. Pričom zlato patrí z dlhodobého hľadiska k najstabilnejším komoditám na trhu a z dlhodobého hľadiska stále zvyšuje svoju hodnotu. Finanční analytici odporúčajú chrániť svoje vklady a nakupovať zlato. Ak máte záujem o podrobnejšie informácie, stiahnite si zdarma e-book a získajte informácie, o ktorých môžete premýšľať a slobodne sa rozhodnúť, ako naložíte so svojimi peniazmi. Mne sa možnosť sporiť si do zlatej mince na dôchodok veľmi páči.

Rovnako aj otvoriť si 10% účet v rámci šťastnej mince. Na trhu je už veľa e-shopov, ktoré ponúkajú okrem zlata aj iné drahé kovy. Ja som si vybrala najväčšiu a najstaršiu spoločnosť na Slovensku IMPERIAL Gold a.s., ktorá má už dlhoročné skúsenosti s predajom a odkupovaním zlata na Slovensku. Pre mňa je najdôležitejšia ich garancia, ktorú pri e-shopoch nemáte. Šťastná minca je sporenie do zlata, kam môžete posielať peniaze podľa vášho uváženie i možností. Nemá žiadne podmienky, pošlem si tam peniažky, keď ich mám a koľko chcem.

Viem, sledovať, ako mi na účte pribúdajú gramy nakúpeného zlata a keď dosiahnem gramáž jednej unce, mincu mi pošlú domov alebo si ju môžem uložiť v ich trezore, za čo neplatím žiadne poplatky a spoločnosť mi ešte zaplatí aj rentu z uloženého zlata. Informácie o šťastnej minci nájdete v e-booku nižšie. Ak máte záujem o nákup zlata v hotovosti, kontaktujte nás.