Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

PRVÍ A ZATIAĽ JEDINÍ NA SLOVENSKU!

Naživo i online!

Používané na základe licencie the World Groove Movement.

Groove dance je tanec pre všetkých - pre dospelých, deti, starých ľudí, telesne handikapovaných, pre tanečníkov i tých, ktorí s pohybom a tancom len začínajú. Neexistujú obmedzenia pre pohyb a tanec. Každý si môže zvoliť svoju intenzitu aj rozsah pohybu v tanci a postupne sa uvoľniť a zvyšovať náročnosť podľa svojich potrieb. Alebo si len zatancovať v rytme krásnej a inšpiratívnej hudby.

Pohyb je základným znakom života. Tanec je prirodzený pohyb, ktorý ovláda každý z nás. Groove tanečné hodiny nás vedú k svojim vlastným pohybovým schopnostiam a možnostiam, rozvíjajú kreativitu, posilňujú telo, pomáhajú roztopiť nadbytočné kilá, budujú silu a flexibilitu kĺbov.

Body Groove vytvorila americká tanečnica Misty Tripoli a vytvorila celosvetovú organizáciu, ktorá ponúka tanečné hodiny pre jednotlivcov online, pre skupiny, firemné akcie a rôzne športové podujatia, ktorých cieľom je budovať komunitu, vzťahy, zároveň prinášajú zábavu, uvoľnenú atmosféru, zlepšujú fyzický i psychický stav účastníkov.

Koncept Groove dance je založený na klasickom i voľnom tanci. Spoločne tancujeme tanečné prvky, ktoré sú veľmi jednoduché, ale svojím vlastným prirodzeným spôsobom, ktorý je vlastný nášmu telu. Tento spôsob tanca a pohybu pomáha objaviť a zvyšovať kreativitu, uvoľňuje telo, poskytuje uvedomenie si svojho tela a zvyšuje vnímavosť a vedomie.
Tancujeme v skupine, každá tanečná hodina teda prináša inú energiu, sebavyjadrenie a iný zážitok. V Body Groove postupne objavujeme všetky tanečné štýly.

Ponúkame Vám tancovanie Body Groove v pohodlí Vášho domova každý utorok o 18:00 cez Zoom i naživo v Trenčíne na Juhu v rovnakom čase.

Zvyšujeme svoje sebavedomie, sebalásku. Základom je prijať svoje telo, byť k nemu láskavý a pozorný. Prostredníctvom radostného pohybu sa potom i telo začne meniť do podoby, akú chceme. Benefitom  Groove dance je prenesenie autenticity z tanečného parketu i do osobného života.
Tanec je i liečebným prvkom, pri ktorom sa uvoľňujú nahromadené emócie ukryté v rôznych častiach tela. Každý odchádza z hodiny uvoľnený a s dobrou náladou.

 

Recenzie od účastníkov

V současné chvíli jediný způsob, jak si pravidelně zatančit s dalšími.

Janinka Ja-Ga Čejková

Pre ten skvelý pocit zo seba a radosť pri ňom.

Patika Minimálne Čepáková

Bolo to skvele na spritomnenie sa v tele. A išla som podľa svojho tempa.

Zlatica Salatova

Páči sa mi, že sa zapája celé telo a pre mňa je fajn, že sa na to ide pomaly.

Renča Žúrková

Pretože je to veľmi príjemná fyzická aktivita.

Paťka

Príjemná aktivita, ktorá sa dá robiť z domu a každý si ju vie prispôsobiť presne podľa svojich fyzických možnosti.

Lenka Stritz

Monika 🌹
Ďakujem za príjemný večer.. zaujímavý pohyb ..cítim sa skvelo..rozohriata.
Pohyby jemné i svižné.. všetko, čo telíčko potrebuje.

Janka Kusá

Omnoho viac som si uvedomovala súlad dychu a pohybu rúk..tela.. Usmievam sa celá. Teším nabudúce, aj naživo.
Ste Úžasní.

Janka

Moc moc děkuji za tuto příležitost nabitou láskou. ♥ Těším se na tančení!

Nicola

Prvá lekcia je zDARma! Prihlásenie cez kontaktný formulár / dat tam kontaktný formulár/ alebo nám napíš na sociálne siete

Pridajte sa do našej skupiny sledujte nás na instagrame sledujte nás na youtube